Aktualności

Umowa partnerska

wrzesień 2015

turek

Miło nam poinformować, że przystąpiliśmy do partnerskiej umowy z firmą Polskie e Płatności.
Mamy nadzieję, że dzięki połączeniu naszych kompetencji możliwa będzie realizacja projektów, których wykonanie nie było dotąd możliwe. Wierzymy bowiem, że zaufanie i kooperacja są podstawą skutecznego działania.

Wdrożenie programu "Renova Klub" w Galerii Renova w Warszawie

wrzesień 2015

turek

W dniu 12.09.2015 r. odbyła się inauguracja naszego nowego projektu dla Galerii Renova w Warszawie.
Jesteśmy dumni tym bardziej, że program korzysta z unikalnych rozwiązań, stworzonych na bazie technologii mobilnych.
W Renovie stanął także zaprojektowany i zbudowany specjalnie dla Uczestników Programu infokiosk, który pozwala na samodzielne zapisywanie danych z paragonów.

Wdrożenie programu w Społem w Turku

czerwiec 2015

turek

Z satysfakcją zawiadamiamy, że do grona spółdzielni, uczestniczących w programie Społem znaczy Razem dołączyło 45 sklepów spółdzielni w Turku.
Serdecznie zapraszamy Klientów z całego kraju.

'Społem SzR' - aplikacja mobilna programu Społem znaczy Razem

grudzień 2014

aplikacja spolem szr

Dobra informacja dla wszystkich uczestników Programu. Wreszcie dostęp do konta z ulubionego fotela. Do pobrania w sklepie Google Play aplikacja 'Społem SzR' na Android.
Mapa sklepów w programie, konto klienta oraz elektroniczna karta.

Wdrożenie programu w Społem w Kościanie

listopad 2014

koscian

W minionym tygodniu udało się włączyć do programu Społem znaczy Razem sklepy kolejnej spółdzielni. 19 listopada do programu dołączyli Klienci spółdzielni w Kościanie. Tym sposobem ilość sklepów, objętych wspólnym działaniem przekroczyła 670!

Premium-Plus w wersji mobilnej

październik 2014

premium-plus

Nowa odsłona Premium - Plus! Do rąk uczestników oddaliśmy mobilną wersję narzędzi programu. Odtąd wszystko stało się prostsze...;-)

Wdrożenie programu w warszawskim spółdzielni Mokpol

wrzesień 2014

mokpol

Od września w programie Społem znaczy Razem uczestniczą Klienci spółdzielni Mokpol z warszawskiego Mokotowa. W ten sposób do 22 sklepów Mokpolu zyskało dostęp ponad 35 tys. uczestników programu w samej tylko Warszawie!
Życzymy udanych zakupów!

MM Oleksy

wrzesień 2014

mm oleksy

Branża obuwnicza w natarciu.
We wrześniu uruchomiliśmy serwis internetowy firmy obuwniczej MM Oleksy. Mamy nadzieję, że nowa internetowa szata okaże się równie atrakcyjna i wygodna, jak buty naszego Klienta.

Tres faciunt collegium

sierpień 2014

klub bramy mazur

Nasza wyprawa do Ełku zakończyła się pełnym sukcesem! Widzieliśmy na własne oczy narodziny nowej galerii handlowej na mapie Polski. Brama Mazur przyjęła pierwszych klientów, a część z nich stała się od razu uczestnikami naszego nowego dziecka - "Klubu Bramy Mazur". Trzecia realizacja w obszarze programów dla galerii handlowych!

Akceptujemy płatności w Bitcoin

kwiecień 2014

bitcoin 13r39xf43jQwRX8SxraGEDXRwufBzgii9p